Experti na elektrinu – HajkON

#branding #graphics #webdesign
Nájsť majstrov v oblasti elektriny, ktorí plnia svoju prácu dobre a v rámci stanoveného času je čím ďalej, tým väčší problém. Patrik Hajko sa rozhodol zaplniť túto dieru na trhu v Komárne a v okolí a poskladal fundovaný tím odborníkov s dlhoročnou praxou a tak vznikla firma HajkON. Veľkú časť na tvorbe brandingu tejto firmy mala práve naša digitálna agentúra 22MEDIA.

Brand

Vybudovali sme značku, čo zahŕňalo dizajn loga, slogan, vytvorenie online grafických materiálov, offline materiálov ako brožúry, vizitky, rollupy, odevný dizajn a potlač na auto. Okrem toho sme navrhli a vytvorili webovú stránku a marketingový plán dopĺňame nápaditým PR článkom v slovenskom a maďarskom jazyku.
Firma HajknON sa vďaka nápaditému brandingu zaradila medzi moderné firmy v Komárne a okolí, ktorá sa jednoznačne odlíši od konkurencie.

HajkON branding

Website

Moderná webová stránka z dielne 22MEDIA pre HajknON spĺňa všetky požiadavky klienta s ohľadom na potreby zákazníka. Stránka upúta farbami, ikonami, je prehľadná a ľahko sa na nej dá orientovať. Spravovanie webstránky je zároveň vytvorené tak, aby klient vedel jednoducho upravovať obsah blogu.