Web stránky
a e-shopy

Doprajte svojim zákazníkom čo najlepší pôžitok z pobytu na vašej stránke, vďaka čomu dosiahnete stálu klientelu. Firemná webová stránka alebo správny e-shop jednoznačne dopomôžu k tomu aby váš biznis nabral ten správny smer! Moderný web alebo e-shop ocení vaša firma i kupujúci.

Vo svete vymožeností 21. storočia dominujú prehľadné a responzívne stránky. Podomácky sa pohybujeme v tvorbe webových stránok na základe WordPress a e-shopov, ktoré sú založené na báze WooCommerce v službe WordPress. Avšak čím ďalej, tým viac užívateľov sa prikláňa aj k predaju prostredníctvom Shoptet, kde sme tiež vo svojom živle.

Firemné webstránky

Firemná webová stránka je jedným z najdôležitejších online marketingových nástrojov, preto vytvárame webové stránky a hlavné stránky našich klientov na základe povahy samotného biznisu. Pri tvorbe samotnej webstránky sa snažíme o to, aby bola výstavnou skriňou firmy, vďaka ktorej budú môcť zákazníci rýchlo, prehľadne a efektívne nájsť všetky potrebné informácie. V našej agentúre sa špecializujeme na redakčný systém WordPress.

Tvorba webstránok na základe WordPress


WordPress je bezplatný, takzvaný online redakčný systém dostupný komukoľvek. S jeho pomocou dokážeme nastaviť webové stránky rýchlo a jednoducho, navyše na správu základných funkcií nie sú potrebné takmer žiadne skúsenosti a s ľahkosťou sa ich naučí spravovať každý. Je ideálnym nástrojom pre firemné weby, ale je aj svetovou špičkou vo fungovaní e-shopov a iných unikátnych webových stránok.

Výhody WordPress
stránok:

Pri tvorbe webstránok berieme do úvahy aj ďalšie marketing a SEO pravidlá, ktoré sa postarajú o efektivitu a merateľnosť na stránke. V našom prípade ina najmä o vlastné texty, dizajn, personalizáciu a pridanie merateľného a hodnotného kroku ako je napríklad odkaz na odber newslettra, možnosť stiahnutia aplikácie alebo odoslanie kontaktného formulára a prepojenie marketingových a PPC nástrojov ako napríklad Google a FB Ads alebo Facebook pixel.

 • atraktívnny vzhľad
 • jednoduché pridanie vlastného obsahu
 • rýchle vyhotovenie a jednoduchá úprava
 • nespočetné množstvo dostupných riešení, ktoré sa dajú integrovať do systému
 • široké spektrum možností využitia

Ak potrebujete vytvoriť moderný a dizajnový firemný web,
kontaktujte nás!

Jedinečný e-shop, podľa vašich predstáv

WordPress

E-shopový systém pre webové stránky WordPress, vďaka ktorému je možné vytvoriť e-shopy, je Woocommerce. Tento systém oužívame kvôli jeho popularite a jednoduchosti. Internetový obchod s rozšírením Woocommerce je možné prispôsobiť na mieru a používateľom je k dispozícii nespočetné množstvo možností pre ešte rýchlejšie spojazdnenie. Do Woocommerce je možné jednoducho pridať akékoľvek ďalšie funkcie, či už ide o spôsoby platby (platobné brány kartou, PayPal, Google alebo Apple Pay, GPWebpay, Stripe. Ide v podstate o všetky platobné moduly, ktoré sú platné aj na území strednej Európy, možnosti doručenia (kuriérske služby, odberné miesta), účtovné alebo skladové systémy.

Výhody internetového obchodu s rozšírením WooCommerce:

 • prispôsobenie na mieru
 • jednoduché spravovanie
 • variabilita predajných produktov (darčekové poukážky, hotelové rezervácie, možnosť stiahnutia produktov)
 • možnosť pridania rôznych funkcií
 • jednoduché napojenie na marketingové systémy

Tvorba a spravovanie
e-shopov

Predaj prostredníctvom e-shopov je jedným z najrýchlejšie rastúcich odvetví predaja na svete. Nie je tomu inak ani na Slovensku: obrat slovenských internetových obchodov z roka na rok dynamicky rastie. Podniky, ktoré nedržia krok s týmto trendom, môžu z dlhodobého hľadiska zaostať a ocitnúť sa na pokraji poklesu predaja.

Spustite Váš e-shop
(takmer) okamžite

Shoptet

Platforma Shoptet sa na slovenskom, českom i maďarskom trhu špecializuje na prenájom e-shopových riešení, ktoré sú obľúbené najmä pre jednoduché a intuitívne ovládanie. Aktuálne pomáha platforma podnikať až desiatkam tisícom aktívnym e-shopom. Ponúka tiež pokladničný systém, ktorý umožňuje správu e-shopu a kamenného obchodu v rámci jedného on-line systému. Riešenie je tiež plne pripravené na GDPR.

Výhody Shoptet e-shopov

 • rýchle vyhotovenie
 • jednoduché spravovanie
 • široký výber vzorov
 • jednoduché napojene na marketingové systémy
 • možnosť paušálnej platby

Naša digitálna agentúra sa nachádza medzi TOP profesionálmi na Slovensku, ktorí pomáhajú podnikateľom s akoukoľvek výzvou pri predaji na internete. Našu profesionalitu potvrdzuje aj oficiálny Shoptet partner odznak.

Ak chcete, aby váš biznis obstál v online svete plnom výziev a vnemov, tak je potrebné aby sa dostal do povedomia internetu a kupujúcich. Na tento účel slúžia online marketingové nástroje a jednotlivé kanály pre obsahový marketing.

Stavte na odborníkov,
ktorí vás povedú na ceste za úspechom

Na konte máme už niekoľko úspešne vytvorených webstránok a e-shopov, ktoré sa aktívne využívajú dodnes.

Ak sme Vás oslovili,
tak nám smelo zanechajte správu!