Corplex

#animation #foto #social media #webdesign
Aj medzinárodné značky občas potrebujú nabrať do plachiet nový vietor. Takto to bolo aj u firmy Corplex, ktorá sa zaoberá výrobou dutinkových polykarbonátových dosiek, pričom ich finálne produkty sa nachádzajú v rôznych kútoch sveta. Nápomocní sme im v niekoľkých smeroch, pričom komunikácia a finálne výstupy sú prezentované v anglickom jazyku.

Moderná webová stránka

Webovú stránku ako výkladnú skriňu svojich produktov sa v Corplex rozhodli osviežiť v roku 2023. Široká škála produktov v prehľadnej forme obsiahnutá v modernom prevedení v oficiálnych brand farbách reprezentuje firmu na medzinárodnej úrovni. Respoznívny dizajn obstojí svoje miesto na desktopoch, tabletoch či mobiloch vo všetkých štyroch jazykoch (anglický, francúzsky, nemecký a španielsky).

Photoshooting

Produktové fotografie vyhotovené podľa kritériá klienta figurujú na webovej stránke, na sociálnych sieťach, v interných materiáloch, v online a offline grafických materiáloch.

Social

Corplex v rámci svojej B&B komunikácie uprednosňuje pôsobenie na platforme LinkedIn. Pre tento účel pravidelne vytvárame grafický a textový obsah na danú sociálnu sieť v anglickom jazyku.

Animations

Doma sa pohybujeme aj vo sete 2D animácií. Vďaka tomuto sa nám na žiadosť klienta podarilo vizualizovať používanie ich vratného balenia.

Prehrať video

Zdielať

Ak sme Vás oslovili,
tak nám smelo zanechajte správu!