Corplex

#animation #foto #social media #webdesign
Aj medzinárodné značky občas potrebujú nabrať do plachiet nový vietor. Takto to bolo aj u firmy Corplex, ktorá sa zaoberá výrobou dutinkových polykarbonátových dosiek, pričom ich finálne produkty sa nachádzajú v rôznych kútoch sveta. Nápomocní sme im v niekoľkých smeroch, pričom komunikácia a finálne výstupy sú prezentované v anglickom jazyku.

Moderná webová stránka

Webovú stránku ako výkladnú skriňu svojich produktov sa v Corplex rozhodli osviežiť v roku 2023. Široká škála produktov v prehľadnej forme obsiahnutá v modernom prevedení v oficiálnych brand farbách reprezentuje firmu na medzinárodnej úrovni. Respoznívny dizajn obstojí svoje miesto na desktopoch, tabletoch či mobiloch vo všetkých štyroch jazykoch (anglický, francúzsky, nemecký a španielsky).

Photoshooting

Produktové fotografie vyhotovené podľa kritériá klienta figurujú na webovej stránke, na sociálnych sieťach, v interných materiáloch, v online a offline grafických materiáloch.

Social

Corplex v rámci svojej B&B komunikácie uprednosňuje pôsobenie na platforme LinkedIn. Pre tento účel pravidelne vytvárame grafický a textový obsah na danú sociálnu sieť v anglickom jazyku.

Animations

Doma sa pohybujeme aj vo sete 2D animácií. Vďaka tomuto sa nám na žiadosť klienta podarilo vizualizovať používanie ich vratného balenia.

Prehrať video