Hodnotenia
zákazníkov

Profesionálne, aktuálne znalosti, nápomocní špecialisti! Sú bleskovo rýchle a efektívne pre každú malú alebo veľkú prácu!

Hajnalka Erdos

Decopierre

Rýchla a presná webová podpora! Ďakujem!

Jimmy Kay

GV Guitars

mladý a kreatívny tím – nápomocný pri dosahovaní cieľa

Adam Novák

Bohnenkamp

Veľmi radi pracujeme s tímom 22MEDIA! Dostávame od nich všetku podporu pre profesionálny marketing. Mesačné plány a správy dostávame vždy včas. Veľmi flexibilný tím, vždy nám zostavili profesionálne kampane so skvelou grafikou.

Anna Sonkoly

Cyberjump

Súčasná spolupráca s agentúrou 22media bola pre nás, firmu HajkON, kľúčovým krokom v rozvoji našej značky. Tím 22media sa preukázal ako skutoční profesionáli v oblasti brandingovej stratégie a digitálneho marketingu.

Patrik Hajko

HajkON

Profesionálny prístup, kreatívny team, nepoznajú nemožné. Perfetto!

Peter Ondrejka

Pasta di Pietro

Digitálna agentúra ponúka precíznu a efektívnu prácu, čo sa týka marketingového obsahu aj komunikácie. Bez toho, aby ľutovali čas, z vlastného záujmu čítajú odborné príspevky, len aby mohli prísť na ďalšie nápady v oblasti, ktorej sa centrum venuje. Odporúčam tím, na ktorý sa môžete kedykoľvek počas dňa vždy spoľahnúť! Nielenže sú vynikajúci profesionáli, ale sú aj ľudskí!

Barthalos Réka

Artis Centrum

Počas môjho života ma sprevádzalo čarovné číslo 22. Vždy, keď som uvidela dvojky, vedela som, že to niečo značí pre mňa. Na začiatku nášho podnikania sme spolupracovali s maďarskou firmou, ale prišli sme k záveru, že ak chceme v tom pokračovať, musíme osloviť lokálneho špecialistu. Oni nám odporučili 22MEDIA. Keď som počula znovu 2-2 tak som vedela, že tu bude niečo magické. Áno, je to skupina odborných ľudí, ktorí vedia čo robia, sú inovátormi ich odbore, vedia poradiť a podporiť, a v neposlednom rade vedia pochopiť náš laický jazyk. Som rada, že spolupracujeme s takými odborníkmi, ktorí sú aj skvelí ľudia.

Eszter Máté Csatlósová

Zlatý Nektár

S digitálnou agentúrou 22MEDIA spolupracujeme už dlhší čas v súvislosti s produkciou produktových prezentačných fotosérií a s tvorbou kreatívneho obsahu na sociálnych sieťach. Páči sa mi, že sú flexibilní, vždy pripravení pomôcť a čo je dôležité, vždy prinesú profesionálne výsledky aj v časovej tiesni.

Nikoleta Csabajko

Marketing and Business Development, Corplex