Web stránky a e-shopy

Doprajte svojim zákazníkom čo najlepší pôžitok z pobytu na vašej stránke, vďaka čomu dosiahnete stálu klientelu. Firemná webová stránka alebo správny e-shop jednoznačne dopomôžu k tomu aby váš biznis nabral ten správny smer! Moderný web alebo e-shop ocení vaša firma i kupujúci.
Vo svete vymožeností 21. storočia dominujú prehľadné a responzívne stránky. Podomácky sa pohybujeme v tvorbe webových stránok na základe WordPress a e-shopov, ktoré sú založené na báze WooCommerce v službe WordPress. Avšak čím ďalej, tým viac užívateľov sa prikláňa aj k predaju prostredníctvom Shoptet, kde sme tiež vo svojom živle.
digitálna agenútra 22media

Firemné webstránky

Firemná webová stránka je jedným z najdôležitejších online marketingových nástrojov, preto vytvárame webové stránky a hlavné stránky našich klientov na základe povahy samotného biznisu. Pri tvorbe samotnej webstránky sa snažíme o to, aby bola výstavnou skriňou firmy, vďaka ktorej budú môcť zákazníci rýchlo, prehľadne a efektívne nájsť všetky potrebné informácie. V našej agentúre sa špecializujeme na redakčný systém WordPress.

Tvorba webstránok na základe WordPress

Wordpress je bezplatný, takzvaný online redakčný systém dostupný komukoľvek. S jeho pomocou dokážeme nastaviť webové stránky rýchlo a jednoducho, navyše na správu základných funkcií nie sú potrebné takmer žiadne skúsenosti a s ľahkosťou sa ich naučí spravovať každý. Je ideálnym nástrojom pre firemné weby, ale je aj svetovou špičkou vo fungovaní e-shopov a iných unikátnych webových stránok.

Výhody
WordPress stránok:

digitálna agenútra 22media
 • atraktívnny vzhľad
 • jednoduché pridanie vlastného obsahu
 • rýchle vyhotovenie a jednoduchá úprava
 • nespočetné množstvo dostupných riešení, ktoré sa dajú integrovať do systému
 • široké spektrum možností využitia
Wordpress Logo
Pri tvorbe webstránok berieme do úvahy aj ďalšie marketing a SEO pravidlá, ktoré sa postarajú o efektivitu a merateľnosť na stránke. V našom prípade ina najmä o vlastné texty, dizajn, personalizáciu a pridanie merateľného a hodnotného kroku ako je napríklad odkaz na odber newslettra, možnosť stiahnutia aplikácie alebo odoslanie kontaktného formulára a prepojenie marketingových a PPC nástrojov ako napríklad Google a FB Ads alebo Facebook pixel.

Ak potrebujete vytvoriť
moderný a dizajnový firemný web,
kontaktujte nás!

Ak potrebujete vytvoriť moderný a dizajnový firemný web, kontaktujte nás!

Tvorba a spravovanie e-shopov

Predaj prostredníctvom e-shopov je jedným z najrýchlejšie rastúcich odvetví predaja na svete. Nie je tomu inak ani na Slovensku: obrat slovenských internetových obchodov z roka na rok dynamicky rastie. Podniky, ktoré nedržia krok s týmto trendom, môžu z dlhodobého hľadiska zaostať a ocitnúť sa na pokraji poklesu predaja.

Jedinečný e-shop,
podľa vašich predstáv

Woocommerce

digitálna agenútra
E-shopový systém pre webové stránky WordPress, vďaka ktorému je možné vytvoriť e-shopy, je Woocommerce. Tento systém oužívame kvôli jeho popularite a jednoduchosti. Internetový obchod s rozšírením Woocommerce je možné prispôsobiť na mieru a používateľom je k dispozícii nespočetné množstvo možností pre ešte rýchlejšie spojazdnenie. Do Woocommerce je možné jednoducho pridať akékoľvek ďalšie funkcie, či už ide o spôsoby platby (platobné brány kartou, PayPal, Google alebo Apple Pay, GPWebpay, Stripe. Ide v podstate o všetky platobné moduly, ktoré sú platné aj na území strednej Európy, možnosti doručenia (kuriérske služby, odberné miesta), účtovné alebo skladové systémy.

Výhody internetového obchodu s rozšírením Woocommerce:

 • prispôsobenie na mieru
 • jednoduché spravovanie
 • variabilita predajných produktov (darčekové poukážky, hotelové rezervácie, možnosť stiahnutia produktov)
 • možnosť pridania rôznych funkcií
 • jednoduché napojenie na marketingové systémy

Výhody Shoptet e-shopov

 • rýchle vyhotovenie
 • jednoduché spravovanie
 • široký výber vzorov
 • jednoduché napojene na marketingové systémy
 • možnosť paušálnej platby

Spustite Váš e-shop
(takmer) okamžite

Shoptet

Platforma Shoptet sa na slovenskom, českom i maďarskom trhu špecializuje na prenájom e-shopových riešení, ktoré sú obľúbené najmä pre jednoduché a intuitívne ovládanie. Aktuálne pomáha platforma podnikať až desiatkam tisícom aktívnym e-shopom. Ponúka tiež pokladničný systém, ktorý umožňuje správu e-shopu a kamenného obchodu v rámci jedného on-line systému. Riešenie je tiež plne pripravené na GDPR.
Naša digitálna agentúra sa nachádza medzi TOP profesionálmi na Slovensku, ktorí pomáhajú podnikateľom s akoukoľvek výzvou pri predaji na internete. Našu profesionalitu potvrdzuje aj oficiálny Shoptet partner odznak.
Ak chcete, aby váš biznis obstál v online svete plnom výziev a vnemov, tak je potrebné aby sa dostal do povedomia internetu a kupujúcich. Na tento účel slúžia online marketingové nástroje a jednotlivé kanály pre obsahový marketing.
Ellipse 22

Stavte na odborníkov, ktorí
vás povedú na ceste za úspechom

Stavte na odborníkov, ktorí vás povedú na ceste za úspechom

Na konte máme už niekoľko úspešne vytvorených webstránok a e-shopov, ktoré sa aktívne využívajú dodnes.

Ak sme Vás oslovili, tak
nám smelo zanechajte správu!