MINT

Timeline: 2018
Priekopníkom v sharingu e-kolobežiek na Slovensku je jedinečný koncept s názvom MINT. Pre úspešné rozbehnutie projektu a komplexné predstavenie verejnosti bolo potrebné položiť niekoľko základných marketingových kameňov.
mint ref 1 1
DSCF2450 1
mint ref 2 1

Web

Spod rúk našej digitálnej agentúry vyšla kompletná webstránka, vrátane dizajnu a fotografií. Dynamické prvky, živé farby a responzívny dizajn boli samozrejmosťou, pričom na stránku postupne pribúdali aj sprievodné prvky ako fotogalérie a video návod. Stránka ponúka kompletný prehľad dostupných kolobežiek a tiež ponúka možnosti na stiahnutie pre aplikáciu na požičiavanie kolobežiek.

APP STORE a GOOGLE PLAY SCREEN

Prezentácia služby a samotnej aplikácie bola tiež dôležitá a v jednotlivých storeoch si vyžadovala prezentáciu na úrovni. Vytvorili sme tak jedinečné App Store a Google Play screeny, ktoré atraktívnym spôsobom prezentovali ponúkanú službu.
mint ref 3 1

Photos

Naša agentúra dostala od výberu modelov a modeliek až po samotné vytvorenie a editovanie fotiek voľnú ruku, výsledkom čoho je profesionálny foto materiál z ulíc Bratislavy, ktorý bol použitý pri tvorbe webu, propagačných materiálov a tiež pri tvorbe obsahu na sociálne siete.
Xmint about 2
about main new
latino charger1
mint ref 4 1

Product photos

Produktové fotenie bolo tiež dôležitou súčasťou propagačných materiálov a obsahu na webe. Fotenie sa uskutočnilo v našom profesionálnom štúdiu.

Video

Kvalitné video materiály sú dôležitou súčasťou prezentácie každej firmy alebo produktu. Nakoľko išlo o inovatívny projekt, tak sa kládol veľký dôraz na zachytenie všetkých výhod produktu. Výsledkom bolo reklamné video a tiež step by step video návody, ktoré priblížili proces zapožičania a obsluhu kolobežiek.