WindBeauty

Umenie je neoddeliteľnou súčasťou nie len našej práce, ale aj práce našich klientov. Krásne umenie v podobe líčenia, mihalníc a permanetného make-upu vytvára Klaudia Széll, ktorá sa svoje znalosti rozhodla podávať ďalej v podobe kurzov. Pre tento účel sme jej vytvorili nie len webovú stránku, ale aj fotografie a video materiály, ktoré využíva v rámci svojich školení.

Návštevnícke centrum dedičstva Brigetio

Návštevnícke centrum dedičstva Brigetio ako novootvorené múzeum v maďarskom Komárome sa na nás obrátilo s kompletným brandingom, vytvorenám webovej stránky a reklamného videa. Týchto úloh sme sa chopili plní elánu a počas jari 2023 sme úspešne odovzdali projekt.

Corplex

Aj medzinárodné značky občas potrebujú nabrať do plachiet nový vietor. Takto to bolo aj u firmy Corplex, ktorá sa zaoberá výrobou dutinkových polykarbonátových dosiek, pričom ich finálne produkty sa nachádzajú v rôznych kútoch sveta. Nápomocní sme im v niekoľkých smeroch, pričom komunikácia a finálne výstupy sú prezentované v anglickom jazyku.

HajkON

Nájsť majstrov v oblasti elektriny, ktorí plnia svoju prácu dobre a v rámci stanoveného času je čím ďalej, tým väčší problém. Patrik Hajko sa rozhodol zaplniť túto dieru na trhu v Komárne a v okolí a poskladal fundovaný tím odborníkov s dlhoročnou praxou a tak vznikla firma HajkON. Veľkú časť na tvorbe brandingu tejto firmy mala práve naša digitálna agentúra 22MEDIA.

CEVA Logistics

CEVA Logistics so sídlom vo Francúzsku je globálna logistická spoločnosť v oblasti riadenia nákladnej dopravy a zmluvnej logistiky. Jej vyspelá medzinárodná sieť sa pretkáva celým svetom: je prítomná v 160 krajinách a na viac ako 800 miestach, vrátane Kostolné Kračany na Slovensku. Spoločnosť CEVA Logistics je okrem iného oficiálnym partnerom tímu Scuderia Ferrari F1, ako aj internetového obchodu About You, ktorý je dostupný v 25 krajinách Európy.

Euro-Clear

A 2007-ben alakult, 100%-os magyar tulajdonban lévő vízkezelő szakcég, az Euro-Clear Kft. ipari és lakossági vízkezelő berendezések gyártásával és nagykereskedelmével foglalkozik. Bár a cég termékei Magyarországon túl Európa jelentős részén is megtalálhatók, vállalati stratégiájuk miatt a végső felhasználók körében korántsem volt annyira ismerősen csengő a cég neve, hiszen az Euro-Clear Kft. fő piacának a viszonteladók és partnerek számítanak.

Midnight

Maďarská spoločnosť na úpravu vody Euro-Clear Kft. sa rozhodla urobiť revolúciu v zmäkčovaní vody. Na trh prináša zariadenie na zmäkčovanie vody novej generácie, ktoré spája najväčšie prednosti predchádzajúcich zariadení s očakávaniami 21. storočia. Produkt bol daný, ale príbeh stále chýbal…

Cyberjump

Expanzia biznisu na nový nepoznaný trh je vždy veľká výzva. Svojej šance sa chopila aj zahraničná sieť trampolínových parkov Cyberjump, ktorá v Bratislave otvorila doteraz najväčší z parkov tohto druhu na území Slovenskej republiky a celkovo v strednej Európe. Projekt si vyžadoval ucelenú komunikačnú stratégiu s ohľadom na už stanovené atribúty brandu, ktoré sú základnými charakteristickými črtami značky v celej Európe.

Vadaš

Pre dokonalý relax počas dovolenky netreba ísť za hranice Slovenska. Wellness, ubytovanie, vodný svet a počas leta aj aquapark v exteriéri ponúka Vadaš Thermal Resort Štúrovo. Komplexný thermal resort prešiel v roku 2018 rebrandingom, čoho súčasťou bola aj naša digitálna agentúra 22MEDIA.

Kidea

Deti môžu byť v nebezpečenstve nielen v reálnom svete, ale aj v online svete kvôli fotkám, ktoré sa o nich objavujú na internete. Čím viac obsahu o deťoch je k dispozícii, tým väčšie je riziko, že bude neskôr zneužitý neoprávnenými osobami. S riešením prišla maďarská spoločnosť Kidea, ktorá vyvinula bezpečnú aplikáciu. Tá slúži na komunikáciu medzi rodičom a inštitúciami ako je napríklad materská škola alebo školy v Maďarskej republike.